کلیه دیزل ژنراتورهای تولیدی مجموعه صنعتی کاشانی دارای  قابلیت مجهز شدن به کانوپی یا اتاقک سایلنسر جهت کاهش چشمگیر صدای دیزل ژنراتور و همچنین محافظت دستگاه در برابر آفتاب و سایر عوامل محیطی میباشند. استفاده کانوپی دیزل ژنراتور برای ساختمانها و اماکن عمومی که از دیزل ژنراتور استفاده میکنند امری اجتناب ناپذیر می باشد،  وظیفه اصلی کانوپی کاهش صدای دیزل ژنراتور از محدوده آزاردهنده db110 الی db120 دسی بل به محدوده صدای مناسب db70 الی db85 دسی بل میباشد و وظیفه فرعی آن محافظت دستگاه دیزل ژنراتور از  عوامل محیطی که در آن کار می کند میباشد. اصطلاحا در بازار به دیزل ژنراتورهایی که دارای کانوپی صداگیر می باشند، دیزل ژنراتور بی صدا نیز گفته می شود. طراحی و ساخت کانوپی دیزل ژنراتور باید طوری باشد که شرایط ایده ال کارکرد دستگاه دیزل ژنراتور فراهم بوده و جریان ورودی ،خروجی هوا کاملا آزادانه و مانند دیزل ژنراتورهای بدون کانوپی هموار باشد.

برای خرید انواع کانوپی دیزل ژنراتور بادوین Baudouin و یا دریافت مشاوره و لیست قیمت باتری دیزل ژنراتور بادوین با کارشناسان ما در دیزل ژنراتور کاشانی تماس بگیرید.

کانوپی بادوین

برای خرید کانوپی، صداگیر جهت دیزل ژنراتورهای بادوین لطفا درخواست خود را از طریق شماره ۰۹۱۰۱۷۸۱۳۲۷ با ارسال ابعاد و تصاویر شاسی و همچنین مدل دیزل (مثلا ذکر مدل ۴M06G25/5) واتساپ فرمایید.